| vladbosul a întrebat:

Numele meu este Vlad si am o intrebare:Tocmai mi-am descarcat counter strike 1.8 si cand dau pe un server numit zm.play4fun.ro cand intru in joc imi zice ca am luat destroy si nu merge tsatatura adica apas degeaba cum fac sa nu mai am destroy? va rog ajutati-ma, plss... DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| DeN1 a răspuns:

Pai intra in C/program files/counter strike... daca ai acolo instalat cs`u, daca nu intri in folder-ul unde e instalat cs`ul si dai cstrike si delete config apoi faci rost de un cfg, daca vrei iti dau id meu si iti dau cfg meu dupa care dai paste in cstrike happy

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Tocmai ai fost pacalit, nu exista counter-strike 1.8.
trebuie sa stergi config.cfg din folderul cstrike, si dupa aia in joc dai la options>keyboard>use defaults