| NightBoy89 a întrebat:

Sal alll, am o mica intrebare. Am un laptop HP Probook 4520s, merge super bine ca laptop, doar ca am unele probleme, daca ma poate ajuta cineva... cand vizionez un film merge super sacadat ( nu e din cauza la placa video ) iar cand ma joc pe net ( counter strike ) iar merge foarte aiurea sad ce ar trebui sa fac? mersi

4 răspunsuri:
| dorelmarc a răspuns:

Cu.ce.player.vizionezi.
intra,in.control.panel.si.mai.sterge.din.aplicatiile.ce,nu.le.folosesti.

| NightBoy89 explică (pentru dorelmarc):

Nu, nu e problema asta sad, chiar nu stiu ce are, in control panel am intrat si am sters programe de acolo sad... puii mei

| dorelmarc a răspuns (pentru NightBoy89):

Instaleaza-ti.ccleaner.si.fa.si.o.defragmentare.ozi.buna

| NightBoy89 explică (pentru dorelmarc):

Ms am sa incerc sa vad ce pot facewinking mersi