| extazyyy a întrebat:

Sal
As vrea sa cumpar un PC special pentru gaming si as vrea sa il cumpar pe bucati....si as vrea sa cumpar o placa video EVGA GTX 690
1.Ce Procesor de la Intel se potriveste cel mai bine?
2.Ce Placa de baza si de sunet ar trebui sa cumpar?
3.Cati GB de RAM imi trebuie si de la ce firma?
4.Ce tip de carcasa sa cumpar pentru PC

Nu vreau comentari gen (ai pus aceste intrebari doar sa te lauzi...)Dispun momentan de o suma mai mare de bani +10000 Lei si as vrea sa ii investesc intr-un calculator care sa fie foarte performant!

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai dat funda aluia degeaba,a uitat sa-ti adauge SSD, sursa, COOLERE, dvd writer, hard disk...