| mihaelaalol a întrebat:

Sal
aseara am primit jocul prince of persia sands of time
in aceasta dimineata l-am instalat, mi-am facut cont si am inceput sa ma joc.insa cand am deschis,,START NEW GAME" mi-a aparut un filmulet si dupa a inceput jocul(dar se vedea in ceata)
este cd original, insa mentionez ca inainte sa mi-l cumpar l-am luat de pe net si la fel imi facea(---l-am dezinstalat) si am sters toate fisierele POP din my documents
ce as putea sa fac sa imi mearga bine?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Te-ai gindit ca poate fix asa e facut jocul? Eu asa am impresia, din cite imi aduc aminte - l-am jucat acum citiva ani buni. Ce configuratie are calculatorul tau? Uita-te pe YouTube la filme cu gameplay de la inceputul jocului, vezi daca e la fel ca la tine sau ai tu o problema.