| mihaelaalol a întrebat:

astazi am inceput sa joc din nou prince of persia 2(warrior within). cand intru in joc si imi fac cont imi apare un filmulet si apoi ma da de unde am ramas ultima oara cand m-am jucat(acu vreo 2 ani-)--desi eu l-am dezinstalat atunci si am scos toate fisierele POP din my Documents-- ce pot face ca sa o iau de la capat cu jocul (de la nivelul 1)? am incercat sa imi fac un alt cont, insa la fel imi aparesad dau funda pentru un raspuns cat mai explicithappy

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ai dat start new game? dupa film trebuie sa te dea pe o barca. ca sa sari peste filmul de inceput intra in folderul jocului apoi in folderul "cine" si muta acele fisiere in alt folder.

| mihaelaalol explică (pentru Zangetsu):

Am dat si tot asa mi se intampla

| Kinus12 a răspuns:

Instaleaza-l din nou, dar de data asta incearca de pe un alt sitebig grin