| EDuTzZ a întrebat:

Sal!
Cand dau pe cs nu imi intra in el am windows 8.
Am facut si aceasta "rezolvare" http://pctroubleshooting.ro/......rezolvare/ dar merge doar cand aprind pcu sa intru pe cs apoi daca ies din el si vreau sa intru iar trebuie sa dau rr la pc.
HeLPPPPP!

1 răspuns:
| AlinNeblea a răspuns:

Eu zic sa iti bagi la loc Windows 7... multe aplicatii nu merg pe windows 8 pentru ca are o versiune de OpenGL si DirectX mai noua si nu este backward compatible... Cum nu merge Scarface decat pe windows XP si pe 7 nu!