| EDuTzZ a întrebat:

Sal!
Cand dau pe cs nu imi intra in el am windows 8.
Am facut si aceasta "rezolvare" http://pctroubleshooting.ro/......rezolvare/ dar merge doar cand aprind pcu sa intru pe cs apoi daca ies din el si vreau sa intru iar trebuie sa dau rr la pc.

2 răspunsuri:
| catalinmobil a răspuns:

Pc-ul e mort! ia-ti un antivirus bun! e posibil sa ai virusi!

| nepotelu a răspuns:

Eu fix aceeasi problema o amsad tu ai rezolvat ceva? acuma am windows 8.1 pro.si nu mai intra de loc. a intrat o singura data, zic sa imi cumpar steam poate va merge, in rest imi place enorm 8, are o securitate foarte puternica, am instalat cred ca peste 20 cs-uri si tot nu merge, am facut tooate procedurile, nu cred ca e de la virusi, ca daca pun 7 merge, la 8 nu, are ceva errori.scrie-mi un sms te rog pe site la mine, sau raspunde aici, daca ai rezolvat problema mersi.