| Deac_Alex_1994 a întrebat:

Astazi am vrut sa intru pe Counter Strike 1.6, dar am un cfg facut de mine,si cand il bag merge totul perfect,dar cand intru pe un server totul revine ca si Default,adica Controalele revin cum au fost date de cs, rezolvare? Fundita =D

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu l-ai facut bine. Adica daca nu ai uitat sa pui chiar si un egal sau sa lasi spatiu intr-o configuratie, nu se activeaza corespunzator, nu stie cum sa ruleze acel cod si revine la setarile default. mai arunca odata o privire in cfg, si verifica daca este totul ok.

| Deac_Alex_1994 explică (pentru Jipa95):

Nu,si daca e un cfg luat dupa net face la fel...

| Jipa95 a răspuns (pentru Deac_Alex_1994):

Ehh aici intervine cs-ul. Descarca 1.6 no steam, dar sa nu fie deloc modificat.

| Deac_Alex_1994 explică (pentru Jipa95):

Ai un link?