| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare la toata lumea!
As vrea sa-mi spuneti cat de bine imi va merge NFS The Run pe un pc cu urmatoarele configuratii:
-procesor AMD Athlon 240 II x2 de 2.80 GHZ
-placa video ATI RAdeon HD 4300/4500 Series de 512 mb
-3GB Ram
Ofer fuuunda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu o sa mearga! Ai placa video slaba pentru acest joc!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Totul pe low probabil o sa se miste acceptabil.

| lpavel a răspuns:

Nu ma asteptam sa-mi dai funda, pentru ca adevarul doare unora... dar eu tot o spun! big grin

| ZeHelp a răspuns:

Mai bine intri pe site-ul www.canyourunit. si-ti va spune acolo daca iti va merge sau nu.
Bafta.

| javiga a răspuns:

Poate ca o sa iti mearga dar pe low si o sa ai ceva lag, funda?

| MadalinLoveMzq a răspuns:

Ti'ar merge dar nu sunt sigur cat de bine procesorul si ramu sunt peste nivelul minim dar nu sunt sigur de la placa video...