| Mariusrap91 a întrebat:

Sal'tare TPU.
Am o problema, poate știe careva dintre voi solutia. Am un de ceva vreme nu pot adăuga fișiere sau sterge, pe și de pe memory card-ul din telefon. E un virus, cred, care după ce agaug fișierele pe card, le șterge în decurs de 5 minute. La fel și când le sterg. Dupa 5 minute, reapar.
Nu am încercat sa reformatez cardul, dar nu as vrea sa o fac, înainte sa verific dacă e rezolvare fără a reformata Memory Card-ul.

Mulțumesc în avans.

1 răspuns:
| CLCQ a răspuns:

Prima data incearca un antivirus pentru telefon. Daca nu gaseste nimic, formateaza card-ul, e mai sigur.