| BlackAngel29 a întrebat:

Sal Tpu.Am o intrebare... Am un ps2 si as vrea sa trag cduri copiate... dar nu e modat. Exista vreo modalitate sa mearga jocuri copiate fara sa fie modat

5 răspunsuri:
| AndreyChirita a răspuns:

Salut,
Nu exista, orice ai incerca tot trebuie sa schimbi SOFT-ul din consola pentru a putea recunoaste jocurile piratate. Schimbare SOFT-ului se poate face cu ajutorul unui Memory Card, deci nu trebuie neaparat sa desfaci consola.

Funda daca ti-a fost de folos.

| BlackAngel29 explică (pentru AndreyChirita):

Si cum pot moda GRATIS ps2?

| AndreyChirita a răspuns (pentru BlackAngel29):

E complicat, cel mai sigur este sa te duci la cineva care stie ce face, este spre binele tau si spre binele consolei tale.

| BlackAngel29 explică (pentru AndreyChirita):

Zimi si mie metoda swap disc...Aia ma intereseaza

| AndreyChirita a răspuns (pentru BlackAngel29):

Http://www.instructables.com/......NO-CHIPS!/ aici gasesti instructiuni.

Funda daca ti-a fost de folos.