| JIGHIRUS a întrebat:

am o problema! acum 2 zile am descar cs 1.6! fara sa-mi dau seama mi-a instalat un alt program prin care se se downloada jocu! se numeste oxi! nu pot sa-l dezinstalez din control panel! imi spune ceva de genu ca nu am permisiunea de al dezinstala! CUM IL DEZINSTALEZ? oricum trebuie sa fac o reinstalare de windows 7 ca il am de 2 ani dar as vrea sa mai aman un pic!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci revo unninstaller si selectezi programul in cauza. Vezi sa bifezi toate fisierele care tin de programul ala (la pasul 2 si 3). Daca nu poate sa stearga pe loc, le sterge sigur dupa ce dai restart la calculator.

http://www.revouninstaller.com/start_freeware_download.html