| assassin2 a întrebat:

Sal TPU am sa va spun o intrebare si vreau un raspuns bun va dau funda.
am procesor Intel celeron E3400 2,6ghz rami am 2048 RAM PLACA VIDEO ATI RADEON 6450 1GB si vreau sa-mi bag prototy pe 2 o sa-mi mearga de stul de bine la low ca am avut si prototype 1 si mi-a mers perfect pe low nici lag nici nimic nu mi s-a blocat de loc deci imi va merge.dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Din pacate nu ai raspuns bine. Procesorul este bun, placa video slaba si memorie ram suficienta pentru acest joc la detalii grafice mici.
Jocul o sa mearga destul de fluent, diferenta de performanta nu ar trebui asa mari intre cele doua jocuri. Conteaza rezolutia, daca este 1366x768 maxim, atunci este bine.

1 răspuns:
| Baris123sefu a răspuns:

O sa aiba un pic de lag din cauza procesorului, placa video e buna si iti recomand sa-ti mai bagi cam 2gb ram in plus
Sper ca te-am ajutat bafta

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Baris123sefu):

Din pacate nu ai raspuns bine. Procesorul este bun, placa video slaba si memorie ram suficienta pentru acest joc la detalii grafice mici.
Jocul o sa mearga destul de fluent, diferenta de performanta nu ar trebui asa mari intre cele doua jocuri. Conteaza rezolutia, daca este 1366x768 maxim, atunci este bine.