| iflroin1999 a întrebat:

AM si eu o problema cu PES 2013. Can intru in seting si vreau sa schimb controalele nu merge, adica dau pe ele sa le schimb si nu merg schimbate. plzzz ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| gigicaaaaaaa a răspuns:

Pes 2013 e de c.acat scuze expresia dar mai bine joci fifa 12 sau 13 mult mai misto echipe multe si poti seta controalele rezolutia etc fara probleme.

| iflroin1999 explică (pentru gigicaaaaaaa):

Am cam observat si eu asta. Am loat pes 2013 doar pentru ca nu imi merge fifa 13 si de fifa 12 m-am cam plictisit.

| gigicaaaaaaa a răspuns (pentru iflroin1999):

Eu unu joc fifa 12 si nu ma satur. Mi-am pus pack liga1 bergenbier si mult mai misto e cand te gandesti ca la manager faci tu echipa ta invincibila big grin in fine sper ca te-am ajutat.