| suntperfect a întrebat:

Salut,am o problema legata de crisis 2.Deci intru in el, merge totul norma, dar cand vreua sa intru in 3d seting,ca sa dau mai mica grafica, sa mearga mai bine, deoarece am un Intel pentium p600 1.8ghz si un hd 5470 512mg 64bit, 4gb ram, este de culoare cenustie spatiul unde scrie seting 3d si nu pot sa intru,De ex toate scrisurile :resume,campagne,multi plaer,profile, dar cand dau la seting, si imi apare 3d seting, e cu cenusiu nu e ca celelalte cu un fel de verde deschis.De ce?
Daca intelegeti ce vreau sa spun, va rog sa ma lamuriti si pe mine ca nu inteleg de ce nu merge?

Răspuns Câştigător
| LeGGo a răspuns:

Computerul tău nu suportă mai mult decât poate.Îți recomand să îți schimbi placa video.Și eu am avut aceeași problemă. Poți să-l reinstalezi, dacă merge înseamnă că primesc fundă!

| suntperfect explică (pentru LeGGo):

Nu a mers, dar mersi ca m-ai lamurit

1 răspuns: