| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. La GTA San Andreas Real V2 (un GTA SA modificat din prima) cand incerc sa schimb rezolutia sau controalele dau sa salvez si merge. Dar a doua oara cand intru nu sunt salvate. Si mai este o problema. Cand da filmuletele alea, subtitrarea merge foarte repede inainte si nu apuc sa citesc. Ajutati-ma va rog! Dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| MyLoLiPoP a răspuns:

Poi daca iesi cu ALT+F4 nu se salveaza trebuie sa dai acolo Quit Game asa ceva. Sper ca te-am ajutat

| Peter28 a răspuns (pentru MyLoLiPoP):

Nu ies cu ALT F4 ies normal. E ca si cum nu ai sa salveze dar eu dau.