| Cristi1997 a întrebat:

As vrea sa-mi bag windows 7 dar am 1 gb ram si as vrea sa stiu daca imi afecteaza cu ceva in privinta rularii jocurilor, adica da jocurile din 2012 gen fifa 13, nfs si altele imi vor merge mai greu decat acum cand am windows xp? Specific ca am procesor Intel dual core 2, 4 ghz si palca video ati 4350 1gb

Răspuns Câştigător
| Andr3y007 a răspuns:

De obicei un windows cu cat e mai complex cu atata tine mai mult din ram ocupat... chiar daca w 7 nu e un w greoi ca altele...totusi sfatu meu e sa nu il bagi pana nu iti mai adaugi un gb de ram la pc
funda?