| Andreeas2011 a întrebat:

Sal TPU.As vrea sa va cer parerea, credeti ca ar trebui sa fac un walkthrough la jocuri si as vrea sa incep cu Darksiders 2 dar nu am toate cerintele.Ce ziceti sa fac sau nu.

3 răspunsuri:
| Moldoveanul a răspuns:

Ce inseamna ca nu ai "toate cerintele"? Nu le indeplinesti sau esti intre minime si recomandate?

Oricum, daca vrei sa faci un walkthrough bun, trebuie sa indeplinesti urmatoarele cerinte:
- sa fii terminat jocul;
- calitatea videoclipului sa fie, de preferabil, 720p sau 1080p (Full HD);
- "vorba multa, saracia omului", daca intelegi ce spun;
- durata unui episod sa fie de max. 20 de minute;
- titlul trebuie sa fie convingator.

Daca indeplinesti cerintele de mai sus, atunci ai sanse sa atragi multe vizualizari.

Succes!

| Andreeas2011 explică (pentru Moldoveanul):

Adica ca nu am toate cerintele de sistem de la recomandate, asta inseamna ca pot juca jocul dar nu la viteza normala, si cum pot face un video cu calitate 720p?

| Moldoveanul a răspuns (pentru Andreeas2011):

Iti trebuie Fraps (versiunea full).
http://www.johnnytwoshoes.com/forum/topic/4103