| Musteata_Cristi_1997 a întrebat:

Ce parere aveti daca mai pun un gb ram momentam am 2 se va vdea o diferenta in jocuri ma refer precizez ca am placa video ati hd 6670 1gb ddr5 si procesor dual core 2, 6 ghz! Pls dau funda!

4 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Depinde de ce joc te referi undele jocuri cer, mai mult altele mai putin. Daca poti preciza ce jocuri si daca ai avut lag pe ele.

| Musteata_Cristi_1997 explică (pentru Search69):

Pai bft 4, nfs rivals, assasin's cred 4 am avut lag in unele momente

| KodrutZ a răspuns (pentru Musteata_Cristi_1997):

Acolo e vorba si de procesor si placa video, nu doar de ram. Legat de intrebarea ta, ori pui inca 2 GB cel putin, ori nu mai pui deloc.

| Search69 a răspuns (pentru Musteata_Cristi_1997):

Da sunt de acord cu colegul meu mai bine pui 2 gb ram cel putin cu doar 1 cred ca o sa ai acelasi lag. Bafta.