| Cristi1997 a întrebat:

Credeti ca-mi merge nfs the run cu placa video ati radeon hd 4350 1gb, 1gb ram si procesor intel dual core 2, 4 ghz? Vreau sa precizez ca mi-a mers spre surprinderea mea fifa 12 la 1270x270 high, pes 2012 la fel iar call of duty modern warfare 3 la 1440x960 cu shadown yes si la medium celellalte!

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu...nu iti va merge. De exemplu.ai nevoie de cel putin 3gb ram, procesorul de 3. 0ghz Intel core 2 duo... dar uite mai in detaliu aici :
http://www.go4games.ro/......em-8971433
sunt putin mai jos cerintele de sistem.
compara-le singur cu ale tale ca sa fii sigur ca nu iti merge;)