| Edyshk2013 a întrebat:

Este bun de ceva acest laptop? in special pentru jocuri.

Laptop Samsung procesor 1, 7ghz(2 cpus), 2 gb ram ddr3, placa video Intel HD Graphics 718 mb, win 7 ultimate

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

XTeamDub e idiot, habar n-are ce vorbeste. In alta ordine de idei, laptopul e foarte bun, insa NU pentru jocuri. Sub nici o forma. Nu conteaza ca ai un joc sau 200 de jocuri. Laptopurile de genul asta NU sint facute pentru jocuri.

| SilviaDulcik a răspuns:

Laptop destul de bun si la oferta : http://www.emag.ro/......DNYRXBBBM/

Cu acesta joci ceva jocuri la detalii bune si cadre pe secunda bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun pentru office maybe. Si pentru activitati multimedia, dar cam atat. E bun pentru jocuri vechi, dar pentru cele noi in nici un caz!

| Jackster a răspuns:

Nu, pentru jocuri iti trebuie neaparat o placa video dedicata. (nu integrata in procesor)

| Georgestaff08 a răspuns:

DA

| Edyshk2013 explică:

Nu prea am HDD foarte mare doar 230 gb..Sunt destul de multumit macar imi merge fifa 13 si pes 13 pe care sa imi fac eu damblaua.

| XTeamDub a răspuns:

Scuze dar nu prea este pentru gaming daca vrei sa ai multe jocuri in calculator.
Ar fi bun procesorul quad-core(Intel-core 5)ar avea cam 2. 5ghz, 4 gb ram ddr3, placa video Intel HD Graphics 3000(ar avea cam 1, 7 gb), windows 7 ultimate e bun.
Deci daca tu vrei sa ai doar 2-3 jocuri si cand vrei altele le stergi pe astea e bine.Dar daca vrei sa ai foarte multe fara sa le stergi trebuie sa ai ce ti-am zis eu si 350 gb sau mai mult e logic happy
Funda?