| Edyshk2013 a întrebat:

Salut TPU,ce jocuri imi merg pe configuratia aceasta a laptopului?

Am un laptop Samsung,procesor 1, 7 ghz(2 cpus), 2 gb ram(ddr3),placa video Intel hd graphics memory 718 mb, windows 7 ultimate, HDD 230 gb.

Inafara de GTA-uri le-am jucat pe toate inclusiv IV, the godfather si payday 2 si hiest.

Scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
| Vadastreanu_Ionut_1998 a răspuns:

Pai. daca ai noroc iti poate merge si Crisis2 dar cu cerintele la Minim spre normal. sau un joc calumea. BurnoutParadice(este cu masini) sau Grid 2(la fel cu cerintele mai la Mediu pe acolo pe undeva) LoL. Dota2... pf. multe altele. majoritatea jocurilor pana in 2011-2012 dar in 2013. greu. iti trebuie cerinte mai mari tongue Funda? big grin

| Edyshk2013 explică (pentru Vadastreanu_Ionut_1998):

Imi merge fifa 13, pes 13 din 2013.

1 răspuns: