| padukie a întrebat:

Va rog eu dati-mi si mie un client cu MC dar nu de pe MEGAUPLOAD pentru ca l-au inchis! Va rog eu din suflet un client cum e ala,, Metin2 Evolution"care are capul ala de SURA pe el si cu MC ca sa scriu IP va rog eu dau FUNDA! MSSS

6 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Vrei un metin privat tu? ca nu inteleg

| padukie explică (pentru grgdlk):

Nu vreau ma metin2 privat vreau un Metin2 cu MC care are un cap de SURA pe el pentru ca mi-am facut propriul meu server si nu am clientul si vreau sa mi-l dati si mie dar nu de pe MEGAUPLOAD pentru ca l-au inchis plsssscrying! Dau FUNDA!

| grgdlk a răspuns (pentru padukie):

Boss, explica mi ca lumea ce vrei si poate te ajut ca vreau sa intru si eu pe serverul ala

| grgdlk a răspuns (pentru padukie):

Am mai auzit de MC ul asta dar nu stiu exact ce inseamna

| padukie explică (pentru grgdlk):

Frate daca nu stii intra pe ent si documenteazate nu ma pune pe mine sa iti explic vrei sa ma ajuti bine daca nu pa! Am explicat destul de bine si rog pe cei care stiu sa ma ajute plsss! FUNDAAAA

| grgdlk a răspuns (pentru padukie):

Ai gasit MC ul ala?