| unnene a întrebat:

va rog mult, stie careva un program ca sa imi mearga pes 2010 pe un sistem 1gb ram placa video nVIDIA geforce fx5200 125 mb? mie imi merge dar sacadat si am auzit ca sunt programe pentru a faca ca calculator sa ruleze un joc care calculatorul tau nu il suporta sa ruleze perfect. daca stiti lasa-ti cum se numeste si cum instalez sau ce setari fac. PLZ!

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Pai il descarci de pe razer.com. Il instalezi. Iti faci un cont, il validezi, pornesti programul, introduci iconita cu jocul acolo in meniu si dai la Tools.Acolo ai oftiunea defrag. Dupa ce termina Defrag ala, intri in joc.

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Razer Game Booster. Adaugi jocul acolo in programe, dai la tools si ii dai o defragmentare, dupa pornesti jocul de acolo din meniul lui. O sa mearga mai bine. Daca nu merge asa inseamna ca nu-ti merge. Incearca setarile pe low si inchide orice altceva ai pornit.

| unnene explică (pentru Trynda):

Tu ai incercat si ti-am mers?

| unnene explică (pentru Trynda):

Si da ceva detalii. mai concrete pas cu pas

| Trynda a răspuns (pentru unnene):

Pai il descarci de pe razer.com. Il instalezi. Iti faci un cont, il validezi, pornesti programul, introduci iconita cu jocul acolo in meniu si dai la Tools.Acolo ai oftiunea defrag. Dupa ce termina Defrag ala, intri in joc.

| Barbosu_Andrey_1987 a răspuns:

Dar cum imi fac cont pe razer?