| SpEed07 a întrebat:

Care placa video e mai >buna? Nvidia GeForce FX5200
sau GigaByte Ati Radeon HD 5450? funda

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Normal ca ATI-ul.
ca sa verifici cum ruleaza anumite jocuri scrii pe youtube numele placii si uita-te si tu.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Frate, nu cumpara placa aia. Nu glumesc. Tu ai un calcultator prea batran. Placa asta o sa fie incompatibila. Dai banii degeaba, si macar de-ar fi o placa video buna, dar e o porcarie de placa video. O placa video care sa iti mearga tie ar fi un radeon 2600xt sau 3650 agp sau 4650 agp. Nu cu pcie

| Aniu a răspuns:

Ambele super mega prafuri rolling on the floor Dar totusi 5450 macar pe pe PCI nu pe AGP rolling on the floor

| Kyrie a răspuns:

laughing 5200 super mega jaf

| SpEed07 explică (pentru Kyrie):

Stiu,am calculatorul cumparat de 8 ani si cand l-am cumparat a venit cu placa asta video, si vreau sa o schimb, dar nu stiu care e mai buna! De ce naiba o trebuit sa pun intrebarea asta ca era logic ca ati 5450 e mai buna!