| daniel32 a întrebat:

Sall all am si eu nevoie de o lamurire.am schimbat un procesor Intel pentium dual core 2.2 ghz cu unu Intel pentium dual core de 2.8 ghz.am pornit pc merge dar am vrut sa pun windows 7 si cand dau restart imi scrie ca CPU a fost schimbat si trebuie sa intru in nu stiu ce setari.cine ma poate ajuta cu setarile unde intru si ce trebuie sa fac mersi mult.si nici windowsu nu am reusit sa-l instalez caci nu arata boot from cd dadeam enter si nimic.

Răspuns Câştigător
| EvilArtix a răspuns:

Intra in Bios, si dai acolo save settings sau ce iti apare si asta cam trebuie sa iti rezolve problema.

| daniel32 explică (pentru EvilArtix):

Merci mult am intrat cum ai spus in bios si am descoperit ca nu era data si ora reglate si ca la botare era floppy pus sa boteze primul o zi buna

1 răspuns: