| Cattuzu a întrebat:

Sall all, mi-am luat de curand un procesor Intel pentium dual core si avea inclus si cooler, ideea e ca pe cooler are ca niste benzi asa lipite pe el, cum se pune? trebuie pasta pe el sau cu chestiile alea se pune? mersi anticipat

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Normal tu tiai luat procesorul cu tot cu cooler pasta este an interior acum coolerul se instaleaza asa daca ai 4 suruburi pe cooler trebuie surubate egal ca rotatiile sa ati fie normale cat despre pasta ati trebuia numai daca luai numai coolerul