| shogard86 a întrebat:

Sall all! Am si eu o mica problema: la gta SA-MP am instalat cateva skin pentru masini (de ex: pentru infernus am bmw m3, la huntley am touareg etc.) si acum vreau sa arate masinile cum aratau inainte (remove skins). Cum fac?

3 răspunsuri:
| Disstrict a răspuns:

Programul cu care ai pus skinurile la masini trebuie sa aiba si invers sa le dezinstalezi happy daca chiar nu are lasa un comm si o sa iti dau eu un programhappy

| shogard86 explică (pentru Disstrict):

Nu, nu are. Folosesc IMG Tool.

| Disstrict a răspuns:

Http://www.gamefront.com/files/4622359/sami_v1.1.zip programu are si unninstal skin din cate stiu eu:) incearcal