| Marinngg a întrebat:

Sall all care credeti ca e cel mai bun caracter la metin2 pvp....si daca imi spuneti va rog cum sa imi fac bonusurile pentru set dau funda +vot va rog mult ajutor!

Răspuns Câştigător
| emilianoemi2012 a răspuns:

Daca e server privat e bun orce caracter de exemplu pentru warior bonusurile arata asa max HP(viata) tarie(putere ) si semiom + critica patrunzatoare
la ninja la fel numai ca an loc de putere trebuie sa intre str (flexibilitate)
sura saman int(inteligenta)

3 răspunsuri:
| Paul_Caprar_1996 a răspuns:

Pai dupa mine cel mai bun caracter PVP este NINJA LAME : acolo trebuie sa plusezi la DEX (DEXTERITATE)
Pentru bonusuri : Trebuie pe arma : 20 HH, 15 critik/patrunzatoare, DEX + MAx, Pe koif : magie 20% si hh 20%, Pe scut dex + MAX, imun, HH, Pe armura : aprarare :sabie/2 maini/pumnal/sageti / PV, Asa si pe colier si pe papuci, pe cercei HH, aparare /sabie, pumnal, 2 maini, sageti, pe bratara : magie, hh, pv! daca faci asa ca mine o sa fi de neinvins astaa care ti l-am zis este set universal happy BAFTA si FUNDA!

| Relu_Eu_1997 a răspuns:

Caracteru la metin2 ro este sura iar bonusuri trebuie sa cumperi cu monede dragon si pentru monede dragon trebuie sa bagi euro straight face eu zic sa te apuci de mt2sabotaj este si frumos si iti da lvl 63 direct si daca vb te cresc ce lvl vrei ca eu is 120:*

| Parliteanu_Cristi_1996 a răspuns (pentru Relu_Eu_1997):

Caracterul cel mai bun in pvp este war. Bonusurile pentru set se iau de pe site cu euro sau daca nu se mai dau la eventuri! Primesc funda?