| DoodleyToodley a întrebat:

Sall all ma puteti ajuta va rog, am un sv de cs si prietenii mei nu se pot conecta..Folosesc stik de net DIGI net mobil.

DACA MA PUTETI AJUTA CU CEVA VA ROG

5 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Intra pe www.adresameaip.ro si dale sa se conecteze cu acel IP.

PS : Spune-mi te rog care e adresa ta? sa iti zic daca ai IP dinamic sau static.

| DoodleyToodley explică (pentru Jorah):

Acesta este:172.20.65.66:27014

| DoodleyToodley explică (pentru Jorah):

| Jorah a răspuns (pentru DoodleyToodley):

Dale IP-ul acela, daca nu merge schimba portul, incearca sa le dai IP-urile astea :

Daca nu merge cu nici unul ineasmna, ori ai router iar cu ROUTER nu se poate tine un server de CS. Ori ai IP routabil

| DoodleyToodley explică:

Acesta este:82.137.13.66