| cdu92 a întrebat:

Nu ma pot conecta prin Stick-Digi Internet Mobil pe Windows 8.Ma puteti ajuta cu vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Frate... Va trebui sa astepti pana baga astia soft sau / si hardware care e compatibil cu 8... Si windows 8 e complet de ceva timp. Deaia exista Windows 8.1

3 răspunsuri:
| Andydaniel96 a răspuns:

Il bagi in pc
stick-ul are un soft il instalezi
sau poate fi si plug and play
doar il bagi in pc si merge!
apropo windows 8...
nu te sfatuiesc nu are inca o versiune completa incearca 7 enjoy :d

| cdu92 explică (pentru Andydaniel96):

Am instalat soft dar cand dau "Connect" imi apare "Conecting, plase wait" si se blocheaza asa.
Nu pot instala Windows 7 fiindca am PC-ul blocat in Windows 8, asa l-am cumparat.

| Andydaniel96 a răspuns:

Poti merge la orice centru digi unde sa iti resofteze acel stick pentru ca softul de pe el nu este compatibil cu windows 8 big grin