| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Sall, am nev de ajutor. Cnv mi-a spus ca vrea sa facem schimb, sa-i dau eu o arma pe 45 de euro. Mi-a spus ca e prin Steam Wallet si cand am acceptat scria acolo "After You will accept this trade a Steam Wallet worth 45 euros will be transfered on your account. Steam number #25375". Mi-a si dat poza cum i s-au dus banii. Deci nu are cum sa fie teapa, nu-i asa sau?

3 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Ce teapa ti-ai luat, cum ai tu acces la internet?

| nigelb a răspuns:

Vai doamne, daca ai acceptat tradeul atunci ai primit o mare teapa. Daca ai fost asa de prost trebuie sa mergi urgent la Steam Support si sa dai report la scammerul ala. Oricum nu poti sa dai Steam Wallet pe trade numai pe gift code.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 explică (pentru nigelb):

Inca nu s-a dat, ma duc sa anulez