| ionutzz2590 a întrebat:

Sall am o problema si va rog sa m-a ajutat i dau FUNDA +vot daca imi dati un raspuns bun
Am descarcat batllefield 2 si cand intru in el imi zice
Please ensure battlefield 2 install disc in the drive select ok and restart the application
I dau ok si nu se intampla nimic ce trebuie sa fac raspundeti va rog si inca odata va dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| AlexPamfil a răspuns:

Iti trebuie Crack-ul.
Intra pe gamecopyworld sau gameburnworld, cauti acolo battlefield 2 si gasesti crackul pentru versiunea ta (1.0 cred )

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Jocul e instalat sau inca nu l-ai instalat?

| ionutzz2590 explică:

Si cum INSTALEZ Crack-ul

| AlexPamfil a răspuns (pentru ionutzz2590):

Il copiezi in folderul unde ai instalat jocul si cand iti apare mesajul de confirmare dai Yes.

| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Uite care-i treaba: instaleaza DIRECT X si pune-i CRACK-UL.