| costin_8115 a întrebat:

Sall! am si eu o problema adresata celor care joaca pes aveam o cariera cu bayern la pes 2010 si totul mergea bine. dar astazi cand am iesit din joc

ecranul s-a facut albastru cu un scris alb.parca eau niste cifre pe acolo:d.

am dat restart si acum cand vreau sa intru in cariera imi zice save data corrupted. merge sa joc acum dar intrebarea mea este daca pot sa mai fac ceva ca sa joc in acea cariera.

cel care ma ajuta va primi funda si multe multumiri!

Răspuns Câştigător
| Indispus a răspuns:

Ecranul s-a facut albastru cu un scris alb.parca eau niste cifre pe acolo:d. > se intampla cand un joc se opreste pe 'neve', iti zice save data corrupted pentru ca s-a intrerupt in timp ce se salvau progresele