| costin_8115 a întrebat:

Sall! am si eu o problema adresata celor care joaca pes big grin aveam o cariera cu bayern la pes 2010 si totul mergea bine. dar astazi cand am iesit din joc
ecranul s-a facut albastru cu un scris alb.parca eau niste cifre pe acolo:d.
am dat restart si acum cand vreau sa intru in cariera imi zice save data corrupted crying. merge sa joc acum dar intrebarea mea este daca pot sa mai fac ceva ca sa joc in acea cariera.

cel care ma ajuta va primi funda si multe multumiri!

1 răspuns:
| ExTaZy a răspuns:

Imi pare rau dar asa este de la joc. Si mie mi-s-a intamplat asta: Cand am creeat niste jucatori noi si aveam transferuri ...Am jucat vre'o doua luni cu aceste setari facute, iar la un moment dat cand am vrut sa intru nu mai aveam nici ce castigasem cu acele echipe, nici transferurile, nici noii jucaturi creeati de mine!crying