| Darko18 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un comp de al meu, cand intru pe net si vreau sa ma uit la vreun videoclip, sau daca descarc ceva, isi da singur restart, ecranul se face albastru si cu niste cifre..., care ii problema, de la vreun driver sau? (asta a inceput dupa ce am reinstalat windows'ul)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

BSOD ecran albastru Descarca programul si vezi ce spune !
http://forum.softpedia.com/index.php?act=attach&type=post&id=842712

| Arrum a răspuns:

Poate datorita virusilor ori windows-ul a fost instalat necorespunzator(poate o fila nu s-a copiat la instalare sau ceva de genul asta).Iti recomand sa instalezi inca o data windows-ul si poate problema se rezolva. Funda?