| CineTeCrezi a întrebat:

Sall am un psp simi cumpar 2 jocuri god of war si trebuie sa ma decid intre gta vice city stories sau gta liberty city stories carei mai bun!?! si pentru poveste si pentru free roaming

5 răspunsuri:
| CineTeCrezi explică:

Multumesc tuturor deci gta vcs

| sNaK333 a răspuns:

Eu am vice city stories. Eu ti-l recoman pe asta k poti sa inoti si multe altele fata de libertycity stories

| Miraj12 a răspuns:

Da de care psp ai si cata memorie are interna si externa si ce versiune are ca l-ai putea moda si jocurile astea le-ai putea pune gratis eu am si god of war si gta vice city etc...

| Ehrenberger_Albert_1990 a răspuns:

Mie mi se pare ca Liberty e mai bun ca are grafica mai buna si codurile sunt mai usor de memorat.