| CioncuIonut1990 a întrebat:

SALL
Cind pornesc cs 1.6 mi se conecteaza automat pe un sever?
Cun fac ca sa nu se mai conecteze?
Ce trebuie sa inlocuiesc?
Ce trebuie sa scriu in config?

Răspuns Câştigător
| FuckingRetards a răspuns:

Probabil este un bind al servarului de a te bagata direct pe el... pentru. a scapa trebuie sa-ti reinstalezi cs`u si totu` va merge bine. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cea mai simpla varianta fara a reinstala CS-ul:

De fiecare data cand problema asta sa stii ca rezolvarea este una simpla.Ai nevoie doar de "Gamemennu.res" este un fisier pe care-l copii in cstrike/resource si dai "Yes to all/Copy and Replace/cum iti apare"

http://mediafire.com/? 64cmmpahk7nvkqc

(ai grija ca fisierul sa aiba denumirea "Gamemennu" cand il pui ca sunt unele site-uri care schimab denumirea prin reclamele lor de ex "www.asd.GameMenu")

Bafta!

| CioncuIonut1990 explică (pentru Magnifico):

Am bagat si game menu si config cfg si tot nu merge

| RolandMuthi a răspuns:

Cel mai bine reinstaleaza cs-ul...altfel va fi mult mai complicatwinking