| LeMoNNNaDe a întrebat:

SaLL:d. Imi puteti spune si mie ce jocuri pot sa ma joc daca am pc :placa de 128mb; procesoru de 2ghz; 1gb ram.big grin Dau FundiTzzatongue

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

Calculatorul e slab poti incerca jocuri din 2009, 2008 ex:http://jocuri-chat.ucoz.com/index/0-5.Sper ca te-am ajutat funda?

| LeMoNNNaDe explică (pentru ShadowKayne):

Dar poti sa-mi dai si niste exemple big grin? si ati dau funda big grin

| ShadowKayne a răspuns (pentru LeMoNNNaDe):

Devil may cry 4. far cry 2. wow wrath of the lich king..age of conan hyborian adventure. s.t.a.l.k.e.r clear sky. left 4 dead. dead space red alert 2 si poate 3. prince of persia. mass efect 1. etc