| Vasy10 a întrebat:

Sall. Daca cumpar 2 placute de rami de 1 G fiecare si le pun pe amandoua o sa am 2 G sau macar daca merge cine imi spune. FUNDA

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Da daca cumperi doua placute de 1gb o sa ai inca 2 gb pe rami,, da fi atent cum le cumperi ca trebuie sa ai acelasi ddr si aceeasi frecventa,,, intreaba pe un prieten sau var,,, daca vrei sajocu jocuri din astea noi trebuie sa ai un comp bun,, si nu coneaza la un calculator ca are 2gb ram mai trebuie sa ai si placa video mare si procesoru.