| razvanica29 a întrebat:

Sall!

Dati-mi un metin2 PvP 80% 20% ( in afara de metin2 hammer, light, mondial, valmondial) ce rasa si ce bonusuri

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Metin2 speed, nu stiu ce vrei sa zici prin rasa (nu sunt un impatimit al metinului, nici macar nu mai joc), dar speedu are rate maxime si bonusurile bunicele (nu ma prea pricep), dar e bun daca vrei sa faci pvp si monstr. Cresti repede, sunt multe arme noi si armuri la fel.

Alt metin bun e metin2sky, rate excelente, dar nu exagerate, arme bune, nu sta bine la capitol pvp, merge sa faci duel si sa te bati cu alte natinui, dar nu poti sa te dai pe liber decat daca stii codul...

Sfatul meu, metinul in general e cam 0, nu are grafica, o poveste sau ceva interesant, mai bine te lasi, dar faci cum vrei.

| razvanica29 explică (pentru ZambetulNebuniei):

Rase = sura, razboinic, ninja si saman

| ZambetulNebuniei a răspuns (pentru razvanica29):

Aha, sunt aceleasi, nimic nou