| tomagabriel2011 a întrebat:

Sall, eu am luat de pe net server gata facut care se numeste [T]tre3fla; x este de zm, dar nu stiu de ce cand deschid hlds si pornesc serverul nu pot scrie in consola lui nu stiu de ce. Dau funda plus vot.

4 răspunsuri:
| Alexoriginalu a răspuns:

Salut,cauta raspunsul tau aici
http://www.xstrike.pro/forum/24-cs-16/

| tomagabriel2011 explică (pentru Alexoriginalu):

Dar unde sa caut
serverul ala ii facut de [T] tre3fla; x ii gata facut dar nu pot scrie in consola la hlds

| tomagabriel2011 explică (pentru Alexoriginalu):

A da si cum adaug buti pe el ca am incercat si nu merge

| tomagabriel2011 explică:

Sall, eu am luat de pe net server gata facut care se numeste [T]tre3fla; x este de zm, dar nu stiu de ce cand deschid hlds si pornesc serverul nu pot scrie in consola lui nu stiu de ce. Dau funda plus vot.