| KooKyee a întrebat:

Sall! Exista vreun hack pentru jocuri pe steam? Daca da dati-mi un link cu acel hack... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TAIREX a răspuns:

Ar fi ceva dar e un hack pentru steam nu pentru jocurile de pe el.E cracked steam si cu el poti downloada cateva jocuri din cele 1603. Poate o sa apara o eroare cand dai download. Ceva cu systems are busy sau ceva de genu. Uita-te pe net cum sa repari chestia asta de preferinta pe youtube ca e mai explicit. O funda daca imi dai nu ma supar :)). O sa trebuiasca safie updatat dar pe moment i-al de aici:http://www.mediafire.com/? 94pdh6md21m4ck5

| KooKyee explică (pentru TAIREX):

Imi da un avertisment ca cica sa cumpar steam...

2 răspunsuri:
| TAIREX a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi e un fel de bug dar cred ca se poate fixa. Eu m-am uitat pe youtube si am vazut ceva...