| Robieski a întrebat:

Sall! Joc gta san andreas... Mai nou am descarcat si multiplayer-ul cu ajutorul unui prieten. El mi-a pus 2 servere... Unul care cica e prea full iar pe celalalt pot juca dar lumea de acolo nu e chiar ca intr-o viata reala. Am 2 intrebari.
1. Cum pot adauga servere? Cand dau pe add imi apare "Enter new server HOSTtongueORT..." ce trebuie sa scriu aici?
2. Stiti vreun sever in care toti oamenii sa se comporte ca-n viata reala? Adica sa stea al semafor, sa vina politia dupe ei daca incalca viteza, etc?

2 răspunsuri:
| StefanPrintzy a răspuns:

1.trebuie sa scrie ip la server.
2.nu prea exista, pama la urma e un joc din asta e facut sa incalci regulile care in rl nu se pot incalca.

| Claudiu_Ciudin_2000 a răspuns:

Salut! La add server acolo bagi IP LA SERVER! iar niste servere ar fi : Samp.quitzone.ro sau Samp.gfzone.ro! Bafta! La add bagi Samp.gfzone.ro SI apesi enter!