| DontDifferent a întrebat:

Sall! Stiti cumva site de la extreme 4story? este foarte tare si vreau sal incerc toti zic ca site este http://www.extreme-4story.g6.cz/ dar cand intru pe el imi da alcv
sfaturi/
dati-mi va rog site cel bun sau un alt 4story (nu eg, pts, roP4story,) unu nou 2013 raspundeti repede dau fundoi

10 răspunsuri:
| JeleUUU a răspuns:

Ilusionoff@yahoo.com am eu server de 4story cu rate mari si de toate

| DontDifferent explică (pentru JeleUUU):

Team bagat si ce fel de 4story? (nu vreau P4story,pts,EG,RO,us vreau unu 2013 sau chiar si din 2012 2011 dar rate mari te astept pe mess popescupaul9winking

| Cosi_Cosmin_1999 a răspuns (pentru JeleUUU):

Mane ma ajuti si pe mine cu un 4story pvp casa pot face cate itm vreau totul gratis etc te rog ajuta-ma

| DontDifferent explică:

Mai vreau raspunsuri

| SasukeSa a răspuns:

Vendeta4story:
http://4story.4vendeta.com/
Te da direct lvl maxim!

| DontDifferent explică (pentru SasukeSa):

SasukeSa,
1.Eu deja jucam Vendetta (Paulica95, nu stiu daca mai vazut)
2.M-am cam plictisit de 4story acum joc metin2 daca stii vreun metin2 PvP
iti dau funda

| SasukeSa a răspuns (pentru DontDifferent):

Hummer mt2

| adelin200 a răspuns:

Sall ma poti ajuta si pe mine cu 4 storyextreme cand sa-l dau sa se descarce mi se duce pana la 40 50 la % si dupa mi se blocheaza zi si mie un sfat

| DontDifferent explică (pentru adelin200):

Poi poate ca de la 40-41 42...50-51 52 fisierul e prea mare
sau nu ai memorie

| Cosi_Cosmin_1999 a răspuns:

JeleUUU Zimi si Mie Skipe tau Te rog am o intrebare