| BeHappyLikeMe07 a întrebat:

Sall, sunt jucator de word of tanks si joc de 1 luna si acum cateva zile a inceput sa imi mearga jocul greu ( nu a mai mers niciodata asa) asa ca l-am dezinstalat si l-am descarcat din nou si tot asa merge dc?

P.S. procesor Intel 2.2 dual core
3 gb ram
1.2 g placa video

5 răspunsuri:
| MironAndrei1 a răspuns:

Buna si mie mi s-a intamplat...asa ca am setat grafica pe low, si i-am dat pe full screen din setari si merge mai bine
speer ca ti-am fost de folos...happy
Funda?
p.s. daca vrei sa te ajut pe world of tanks da-mi mess-ul tau happy big grin

| BeHappyLikeMe07 explică (pentru MironAndrei1):

Merge mai prost

| MironAndrei1 a răspuns (pentru BeHappyLikeMe07):

Depinde si de Windows. Daca ai Windows 7 e normal sa mearga sacadat pentru ca W7 nu e bun pentru jocuri. Daca ai xp ar trebui sa mearga, daca nu inseamna ca calculaorul merge prost...

| BeHappyLikeMe07 explică (pentru MironAndrei1):

Da dar pana acum mi-a mers bine si joc si need for speed word si hot pursit si altele care cer cerinte de sistem mari

| MironAndrei1 a răspuns (pentru BeHappyLikeMe07):

NFS-urile le-ai instalat dupa WOT? Daca da elibereaza-ti memoria si cred ca asa o sa mearga mai bine...