| EdwardEddy a întrebat:

Sall. Tocmai ce am descarcat Switchbot 3.0.0.1.Eu inainte sa instalez ceva il scanez cu Avira. (era fisier arhivat)Iar can a terminat scanarea a gasit virus Ardamax. Stiu ca acesta este keylogger. Dar este posibil sa se fi activat keyloggerul daca nu am dezarhivat fisierul? Raspundeti cat mai repede.

2 răspunsuri:
| IvanAdrian1999 a răspuns:

SAL!
Hai sa iti spun cm sta treaba cu anti-virusul!
Atunci cand scaneaza gaseste tot ce este suspect ( virus poate chiar erori)
deci da este posibil.
Inca ceva ar fi normal daca are virus deoarece este un hack mt 2 (Switchbot 3.0.0.1)happy
Sper ca te-am ajutat!

| EdwardEddy explică (pentru IvanAdrian1999):

Deci eu am keylogger in pc?