| Beckyyy a întrebat:

cum sa sterg unele fisiere din Ardamax Keylogger? l-am descarcat si nu stiu sa sterg unele date.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

La ce vrei tu să ştergi acele fişiere, scuze că sunt curios dar dacă ştergi ceva nu mai funcţionează, toate sunt făcute cu cap şi dacă nu funcţionează ceva se opresc şi celelalte...

| Beckyyy explică (pentru Brâncuşi):

Nu stiam asta, mersi.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Beckyyy):

Nu-i nimic, cu timpul înveţi, mulţumesc pentru fundă şi o seară minunată să ai, salut!

| Alexutzu987 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Man da si mie id tau sa te intreb ceva sau da add: alex_4ever42@yahoo.com

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca vrei sa-l trimiti cuiva, mai bine nu incerci, daca are antimalware va fi detectat si sters, si oricum, firewall-ul va bloca keyloggerul sa trimita date tongue

Majoritatea PC-urilor au un antivirus si firewall... deci tongue