| AresLusitani a întrebat:

acum cateva minute am vrut sa-mi bag iphone-ul la incarcat prin usb la pc cand am bagat cablu in pc am atins partea aia metalica care intra in iphone... ce sa zic m-a curentat de am crezut ca ma c** pe mine wtf? si am atins carcasa pc ului si iar m-a curentat de zici ca mi-am bagat degetele in priza... ce se intampla? pana acum nu facea asa ceva. Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Priza la care este conectat computerul nu are impamantare sau un fir din comp da la masa.

| AresLusitani explică (pentru neluL):

Si ce ar trebui sa fac?

| neluL a răspuns (pentru AresLusitani):

Muta in alta priza cu impamantare si vezi daca mai face.

| AresLusitani explică (pentru neluL):

Nu mai face Ms mult

| neluL a răspuns (pentru AresLusitani):

Cu placere! bye, bye wave