| Josh a întrebat:

In seara asta am desfacut PC-ul si piesele vroiam sa vad daca mai pot face ceva sa mearga... in fine asta nu e important. Cand l-am bagat in priza am bagat firul in PC si am pus mana unde intra firul ca sa-l bag mai bine ca era desfacut acolo. Cand am atins metalul ( am crezut ca nu curenteaza ca la mine trebuie apasat la un botun de la PC ca sa intre curentul in PC dar eu pusesem mana pe metalul unde intra firul ) m-am curentat big grin Pe moment tremuram tot speriat. Dupa m-am linistit... Oricum intrebarea mea este urmatoarea. Daca m-am curentat timp de vreo 50 de milisecunde ( adica nici macar pentru o secunda ca am luat degetul imediat ) se poate sa ma afecteze intr-un fel?

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Nu,stai linistit...nu te afecteaza in nici un fel.

2 răspunsuri:
| Kira_8211 a răspuns:

Nu. Dar vei fi mai agitat urmatoarele zile fiindca actioneaza pe fond nervos. Probabil si mai irascibil.eu ma curentez mai mereu fiindca si calculatoru meu e stricat si de o luna tot incerc sa-l repar si nu patesc nimic. e ca si cum beau o doza de burn...m-am obisnuitbig grin

| Mishaa a răspuns:

Nop big grin nu are cum sa te afecteze happy am patit-o si eu big grin